EnglishTurkish

Kurumsal

Vizyon

Öğrenen Gelişen Değişime adapte olan Müşteri ihtiyaçlarını önemseyen ve zamanında teslim etme özellikleri ile içinde bulunduğu piyasadan öne çıkan daima rekabetçi yanını muhafaza eden, çalışanlarını ve ticari ilişkide bulunduğu tüm kuruluşların birlikte olmakta mutluluk duyduğu bir firma olmak.

Misyon

Karayolu taşımacılık sektöründe Güneysan Dorse, deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, teknik destek, uzman çalışanları, güçlü Ar-Ge ve üretim altyapısı ile arttırmaktır.

Hakkımızda

Güneysan Dorse 1966 yılında sanayi sitesinde 200m² küçük bir alanda makas, şase onarımı ile iş hayatına başlayan firmamız 1980’de hizmet alanını genişletti. Bu tarih ten itibaren kamyon kasası imalatı ile dorse tamiride gerçekleştiren firma 1994’te merkezini Mersin’e taşıdı. Bu dönemde şahıs firmasından şirkete dönüşerek Güneysan Treyler adı altında çalışmalarını sürdüren firma istikrarlı büyümesini sürdürdü. Mersin’de çalışmalarını önceleri 500m² alanda devam ettiren Güneysan Treyler, bugün müşterilerine daha rahat hizmet verebilmek adına faaliyetlerini 3.000m² kapalı toplam 5.000m² alanda sürdürüyor. Entegre bir tesise dönüşen firma mevcut tezgahları ile kesim, büküm işleri ve plazma kesimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirerek maliyetlerini düşürüp rekabetçi yapısını güçlendiriyor. Aylık ortalama 20-25 dorse imalatı gerçekleştirebilen Güneysan Treyler, çalışmalarını Türkiye genelinde sürdürüyor. Ortadoğu ülkelerine ihracatı da bulunan firma ISO 9001:2008 kalite belgesine de sahip.

Güneysan Dorse İnş. Nak. San. Tic. Ltd. Şti.

Kalite Politikası

Firmamız oluşturulduğu güvenin ve bu güvenin simge haline gelmiş olan isminin, sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Kalite yönetim sistemi ile müşteri memnuniyetini yasal zorunlulukları göstererek sektör de iyileşmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

  • Öngörülen kalite
  • Planlanan sürede
  • Planlanan ve ihtiyaca uygun kaynaklara
  • Bütçelenen maliyete uygun
  • Sürekli gelişen kadrosu
  • Teknolojisiyle başarının devamlılığını sağlamayı firmamız temel politika edinmiştir.

Belgelerimiz

Güneysan Hight Küp Konteyner Taşıyıcı20'lik Konteyner TaşıyıcıTanker ŞaseLeight Tipi Saç Kapaklı Sal DorseKapaklı Ahşap DorseTenteli Semi-TreylerDirekli Otomobil Taşıyıcı Yarı Römorkİki Katlı Hayvan Taşıyıcı Litli 30'lu Konteyner Taşıyıcı Yarı RömorkLiftli 20'li Konteyner Taşıyıcı Yapıyoruz!